Ганюк Вероніка,  лікар-офтальмолог ЛОКЛ, м. Львів

Результат перевершив наші сподівання!

Ми побачили  вітражні роботи  цієї компанії у наших знайомих.  Вирішили звернутися , і абсолютно  задоволені. Було цікаво відвідати  виставковий зал з вітражами, так як  це допомогло зорієнтуватися у виборі  ескізу. Ірина порадила використати напівпрозорі скла з фацетованими елементами. В результаті ми отримали чудові вітражі у двері, які  ідеально вписуються  в наш інтер’єр.  У мене найприємніші враження від співпраці  у цій нелегкій творчій справі. Дуже вдячні Дизайн студії за якість , швидкість і професіоналізм!

____________________________________________________________________

Зеновія Ігорівна Цьвок,  економіст, м. Львів

Взаєморозуміння та приємне спілкування!!

Під час ремонту ми вирішили оздобити наше помешкання вітражами. Натрапили на рекламний матеріал з  меблевої виставки, де  і познайомилися з з Іриною.  Відразу вдалося погодити  концепцію вітражних стель та ламп. У мене були  запитання  по кріпленнях, я не уявляла як можна буде надійно закріпити  вітражне  скло на стелі. Але приклади готових робіт колективу Дизайн Студії  розвіяли всі мої сумніви.  Я отримала море задоволення від  спілкування  з п.Іриною, таке враження, що ми давно знайомі.  Тепер ми маємо вітражну стелю  з орхідеями  у спальні   та   класичний орнамент вітражної стелі у вітальні. Надзвичайно задоволена результатом!

____________________________________________________________________

Анна Мацюк,  керівник юридичної компанії «Захист власності», м. Львів

Індивідуальний підхід, робота під ключ, відмінний результат!

Рекомендації знайомих привернули мою увагу до цієї Дизайн Студії. Я мала нагоду поспілкуватися з директором Володимиром. І після перегляду портфоліо вирішила, що буду втілювати свої вітражні ідеї саме з цим  колективом. На протязі певного часу ми узгоджували ескізи,  а також додатково потрібно було зробити проекти кріплень для вітражів. Мені сподобався комплексний підхід,  так би мовити, все під ключ – виготовлення вітражів,  організація процесу виготовлення і встановлення  необхідного кріплення, додаткового освітлення та елементів декору. Все надійно  і  дуже красиво! Висловлюю щиру подяку за  відмінний результат.

____________________________________________________________________

Загурський Олександр Дмитрович, генеральний директор ТзОВ « Хмельницький КХП», м.Хмельницький

Всім своїм знайомим рекомендую  вас!

Звернутися до Ірини мені порадили на Т.В.Д. Виробництво ( виготовлення дерев’яної продукції, м.Львів )

  Насправді я був вражений:  ця тендітна, приємна, молода особа  з таким захопленням розповіла мені про вітражі у двері,  що я одразу погодився на розробку ескізів.  Узгоджували все по телефону і через електронну пошту, тому ніякого дискомфорту в процесі співпраці не виникало.  Хочу відмітити гарну якість виконаної роботи, це справжні вітражі, !  Я дуже задоволений результатом, тому рекомендую Дизайн студію всім моїм знайомим.  Бажаю подальших творчих успіхів  Ірині та її колективу!

____________________________________________________________________

Тиндик Іван Станіславович,  настоятель УАПЦ Святої Трійці, м. Судова Вишня, Львівської обл.

Вони люблять свою роботу.

Наша довготривала співпраця почалася з рекомендацій парафіян м. Мостиська, де п.Ірина вже робила вітражі до храму.  Я мав нагоду спілкуватися з подружжям, Володимиром та Іриною. Хочу відмітити те, що вони дійсно  люблять свою справу. Це як в  притчі про таланти : Господь дає кожному з нас завдання віднайти свій талант. Ось ці люди його знайшли! Вони вкладають не лише свій  досвід і  вміння у загальний процес, а ще й душу і молитву! Я щиро тішуся за таких молодих підприємців.  З Божою допомогою нам вдалося зробити чудові вітражі для нашого храму!  Від імені усієї релігійної громади висловлюю вдячність  цьому колективу. І Божого їм Благословення на майбутні проекти.